fbpx
Otomobilog

Haberler, Özel Haber, Manşet

MG 4’ün fiyatı belli oldu

MG 4 fiyatı ile merak edilen  Çinli MG'nin tamamen elektrikli SUV modeli Türkiye’de de satışa sunuluyor. MG 4, çevre dostu ve düşük maliyetli bir otomobil arayanlar

MG 4 fiyatı ile merak edilen  Çinli MG’nin tamamen elektrikli SUV modeli Türkiye’de de satışa sunuluyor. MG 4, çevre dostu ve düşük maliyetli bir otomobil arayanlar için yeni bir seçenek olarak öne çıkıyor. 

MG 4’ün tasarımı modern ve akıcı hatlara sahip. Ön farlar, büyük hava girişleri ve aerodinamik ızgara ile birleşerek sportif bir duruş sergiliyor. Arka tasarımda ise yüksek monte edilmiş stop lambaları ve geniş arka cam ile birlikte geniş bir depolama alanı sunuyor.

MG 4 EV, yüksek teknolojiye sahip bir iç mekan sunuyor. 10.25 inç dokunmatik ekran, geri görüş kamerası ve elektrikli park freni gibi birçok özellik standart olarak sunulurken kablosuz şarj sadece üst donanım seviyesinde geliyor. Ayrıca, güvenlik donanımları arasında adaptif cruise control, şerit takip sistemi ve otomatik acil frenleme sistemi de yer alıyor.

MG 4’ün menzili ne kadar?

MG 4’ü 160 km/ s maksimum hıza ulaştıran elektrik motoru, 125 kW güç üretiyor ve 250 Nm tork sağlıyor. MG 4 Bu sayede, 0’dan 100 km/s hıza sadece 7.7 saniyede çıkabiliyor. MG 4’ün Türkiye’de satışa sunulan Comfort uzantılı modeli 350 km’ye kadar menzil sunabiliyor. 

MG4 teknik özellikleri için tıklayın

MG 4’ün fiyatı nedir?

MG 4 fiyatı da tabi kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konulardan birisi olarak sıkça soruluyor.  MG 4’ün Türkiye satış fiyatının 950 bin ile 1 milyon Türk Lirası arasında olacağı kaynaklar tarafından aktarıldı. Bu rakam 350 km menzili olan 125 kW gücünde Comfort donanım seviyesindeki baz versiyona ait başlangıç fiyatı. 

MG 4 Fiyat listesi için tıklayınız