fbpx
Otomobilog

Teslimatlar

Neka Orman Ürünleri Komatsu’yu tercih etti

Komatsu’nun 1983 yılından beri Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, biyokütle enerji santrallerine hammadde tedariği yapan, lojistik ve orman sektörü taahhüt işleri alanlarında

Komatsu’nun 1983 yılından beri Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, biyokütle enerji santrallerine hammadde tedariği yapan, lojistik ve orman sektörü taahhüt işleri alanlarında faaliyet gösteren Neka Orman Ürünleri’ne 5 adet Komatsu PC210-10M0 paletli ekskavatör teslimatı gerçekleştirdi. Komatsu’nun 20 ton segmentindeki paletli ekskavatörü PC210, kompakt boyutları ve yüksek gücü ile hem şehir içi hem de şehir dışında kolay kullanım imkanı ve düşük yakıt tüketimi ile ön plana çıkıyor.

Komatsu’nun orta ekskavatör sınıfı için ürettiği en nitelikli ve kompakt ürünlerinden biri olan PC210 paletli ekskavatör, boyutları sayesinde her türlü sahada kolaylıkla hareket ediyor ve dayanıklı yürüyüş takımı zorlu zeminlerde bile en iyi performans ile çalışıyor. Daha güçlü motora ve daha yüksek kapasiteye sahip makina zorlanmadan, uyum içinde çalışan komponentleri ve üstün Komatsu teknolojisi sayesinde bir önceki modeli PC200’e göre %26 daha az yakıt tüketiyor. Yapılan çalışmaya göre seçilebilen 5 farklı ekonomik mod sayesinde optimum yakıtla en yüksek performansı sunuyor. Önceki modele göre %5 daha yüksek kaldırma kapasitesine sahip PC210, sağlam yapılı ve büyük kapasiteli kovasıyla üretkenliği arttırıyor. Konforlu ve güvenli ROPS kabin, süspansiyonlu koltuk, otomatik klima, arka görüş kamerası gibi özellikleri ile operatöre rahat ve güvenli bir çalışma ortamı sunuyor. 

Makine parkında toplamda 6 adet Komatsu marka iş makinası bulunan Neka Orman Ürünleri Yöneticisi Özhan Zel, Komatsu PC210 hidrolik ekskavatörü tercih etmelerinde bu makinanın her sahada yüksek performansta çalışması, saha koşullarına dayanıklılığı ve düşük yakıt tüketimi gibi ürün özellikleri ile Komatsu’nun sağladığı finansman kolaylığı, Kompetan avantajları dahilinde sunulan uzatılmış garanti koşulları ve satış sonrası hizmetlerinin etkili olduğunu dile getirdi.