fbpx
Otomobilog

Otomobil Kampanyaları, Manşet

Seat 2021 yılına kampanyayla girdi

Seat, 2021 yılına Ateca ve Ibiza’da düzenlediği kampanyalar ile merhaba diyor. İki modelinde sunduğu indirimlerin yanında Seat, sıfır faizli kredi imkânı da sağlıyor.  Seat’ın Ateca

Seat, 2021 yılına Ateca ve Ibiza’da düzenlediği kampanyalar ile merhaba diyor. İki modelinde sunduğu indirimlerin yanında Seat, sıfır faizli kredi imkânı da sağlıyor. 

Seat’ın Ateca modeli 1.5 lt TSI motor ve DSG şanzıman ile birlikte Xperience veya FR donanım seviyesinde 24 bin TL indirim ile satın alınabiliyor. İndirimle birlikte 345 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Ateca için aynı zamanda 100 bin TL’ye kadar olan kısmına 12 ay vadeli yüzde sıfır faizli kredi imkânı da bulunuyor. 

Seat’ın B segmenti modeli Ibiza’da ise 1.0 lt 80 bg güç üreten motora ve Style donanım paketine sahip otomobili tercih edecek kullanıcılara ise 16 bin TL indirim yapılıyor. Bu indirimin ardından başlangıç fiyatı 154 bin TL olarak açıklanan Ibiza’da yağmur sensörü, hız sabitleme sistemi, arka park sensörleri, otomatik klima, otomatik yanan kısa farların yanı sıra, yüksek kaliteye ve çözünürlüğe sahip 6,5 inçlik dokunmatik ekran da standart olarak yer alıyor.