fbpx
Otomobilog

Haberler, Manşet

TürkTraktör ve OPET’ten 50 TL yakıt puan hediye

OPET, ve TürkTraktör ile yeni bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda 15 Ocak 2021 tarihine kadar TürkTraktör’ün yetkili servislerinde bakım işlemi yaptıranlara, OPET ve

OPET, ve TürkTraktör ile yeni bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda 15 Ocak 2021 tarihine kadar TürkTraktör’ün yetkili servislerinde bakım işlemi yaptıranlara, OPET ve Sunpet istasyonlarından yapılacak benzin veya motorin alışverişlerinde kullanılabilir 50 TL yakıt puan hediye ediliyor. 

Kampanyaya katılmak isteyenlerin cep telefonlarındaki mesaj bölümüne “TTBAKIM”ın yanı sıra kendilerine bildirilen katılım kodu ve cep telefon numaralarını aralarına birer boşluk bırakarak yazmaları ve 7276’ya kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor. 

Bu işlemin ardından, kazanılan hediye yakıt puanlar katılımcıların cep telefonuna yükleniyor. Yüklenen yakıt puanlar cepten tanıma uygulaması ile 31 Mart 2021 tarihine kadar OPET ve Sunpet istasyonlarında benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabiliyor. Katılımcılar, geçerli tarihlerde kampanyadan birden fazla kez faydalanabiliyor.