fbpx
Otomobilog

Haberler, Teslimatlar

Nesgün Turizm filosunu Otokar Sultan Comfort ile güçlendirdi

Sultan Comfort ile turizm ve servis taşımacılığının gözdesi olan Otokar, son teslimatını Nesgün Turizm’e gerçekleştirdi. Araçlarında konfor, güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunan Otokar, 10

Sultan Comfort ile turizm ve servis taşımacılığının gözdesi olan Otokar, son teslimatını Nesgün Turizm’e gerçekleştirdi. Araçlarında konfor, güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunan Otokar, 10 adet Sultan Comfort’u Nesgün Turizm’e teslim etti.

Otokar Kocaeli Bayisi Gaziantepli Kardeşler Otomotiv tarafından gerçekleştirilen teslimat töreni, Nesgün Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Eski, Yönetim Kurulu Ortakları Sinan Gündüz, Oktay Tunç, Filo Müdürü Nuhi Tunç, Gaziantepli Kardeşler Bayi Satış Yöneticisi Vedat Kaşıkçı’nın katılımıyla gerçekleşti. Törende Nesgün Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Eski, tasarımı, kalitesi, konforu ve yüksek ikinci el değeriyle sektörün en çok tercih edilen aracını filolarına katmaktan dolayı mutluluk duyduklarını dile getirirken Gaziantepli Kardeşler’e tüm süreç boyunca gösterdiği yaklaşım ve destekleri için teşekkür etti.